...jest pusty :( Zapełnij go koniecznie! :)
Szybki kontakt

biuro@niespodziewajka.com
tel. 736 858 005
pon-pt 10:30-17:00

Kubek szroniony kawa wzór chemiczny
Szybki podgląd
35,00 zł
Kubek dla Cioci w przedszkolu z autorską akwarelą Malwy
Szybki podgląd
45,00 zł
Kufel szroniony Gratulacje, powodzenia w nowej pracy, super że zostawiasz nas z tym bajzlem :)
Szybki podgląd
40,00 zł
FOTOGRANIT - RAMKA - GRANIT Z TWOIM ZDJĘCIEM 19 X 14 cm
Szybki podgląd
50,00 zł
Notes Planer A5 Uczeń wie wszystko, nauczyciel wie lepiej dedykacja od klasy
Szybki podgląd
37,00 zł
Breloczek metalowy Kochanie, jedź ostrożnie i zawsze do mnie wracaj [imię]
Szybki podgląd
27,00 zł
Ramka A4 - dla Cioci w żłobku ze zdjęciem
Szybki podgląd
45,00 zł
Rysunek Mona Lisa wydruk na płótnie - ramka 25x25 cm
Szybki podgląd
75,00 zł 52,50 zł
Kubek porcelanowy z podpisami i niezapominajkami - na pamiątkę pracy, szkoły
Szybki podgląd
68,00 zł
Kubek metalowy karabińczyk Tata [imię] Najlepszy Wędkarz
Szybki podgląd
42,00 zł
O NAS
Sklep Niespodziewajka powstał by pomagać Wam tworzyć indywidualne prezenty od serca.
Pomysł powstał już w 2010 roku, a od stycznia 2015 roku można było zrobić zakupy w naszym sklepie niespodziewajka.com
Cały czas staramy się poszerzać nasza ofertę o nowe produkty i techniki nadruku.

CO ROBIMY?

Realizujemy zlecenia na znakowanie odzieży, koszulki firmowe z logo i produkty z własnym nadrukiem, tworzymy też projekty na zamówienie.
Zamówisz u nas różne personalizowane gadżety: kubek ze zdjęciem, breloczek "Kochanie zwolnij poszalejemy w łóżku", prezent dla Cioci w przedszkolu i pani w żłobku, śmieszną koszulkę dla męża i wiele innych.

ODBIÓR OSOBISTY
Zamówiony prezent możesz odebrać w naszym biurze w Warszawie przy Placu Zawiszy,
ale upewnij się, że produkt już na Ciebie czeka (wysyłamy maila, kiedy jest gotowy do odbioru).

Potrzebujesz prezentu "na wczoraj"? Koleżanka odchodzi na emeryturę? Chłopak ma urodziny?
Zadzwoń 736 858 005 lub napisz na biuro@niespodziewajka.com
jeśli będziemy w stanie, na pewno pomożemy  :)

Kubek porcelanowy z podpisami i koniczynkami - na pamiątkę pracy, szkoły
Szybki podgląd
68,00 zł
Poduszka ecru Every love story is beautiful, but ours is my favorite fotopoduszka ze zdjęciem
Szybki podgląd
45,00 zł
przykładowe wypełnienie tablicy
Szybki podgląd
28,00 zł
Ramka A4 - dla Pani w żłobku ze zdjęciem kwiaty
Szybki podgląd
45,00 zł
Breloczek metalowy Kochanie, jedź ostrożnie i zawsze do mnie wracaj [imię]
Szybki podgląd
27,00 zł
Kufel szklany róż sex to nie wszystko jest jeszcze piwo damski kufel na piwo :)
Szybki podgląd
40,00 zł
Miś w koszulce z Twoim zdjęciem - foto miś
Szybki podgląd
45,00 zł 39,00 zł
Breloczek metalowy Szalejesz na drodze, śpisz na podłodze! Kocham Cię, jedź ostrożnie!
Szybki podgląd
27,00 zł
Małpka Maskotka ze zdjęciem, napisem, serduszkami, dowolny tekst
Szybki podgląd
55,00 zł 45,00 zł
Zawieszka do auta Wracaj do nas bezpiecznie, kochamy cię! [imiona] - skrzydła
Szybki podgląd
39,00 zł
Kartka ślubna A5 z kopertą w środku prezent na ślub no wreszcie
Szybki podgląd
30,00 zł 20,00 zł
Torba holo Pracuję w żłobku, a Ty? Jaką masz supermoc? różowa
Szybki podgląd
35,00 zł

Regulamin sklepu

I. INFORMACJE OGÓLNE:

II. CENY PRODUKTÓW

III. FORMY PŁATNOŚCI

IV. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

V. REKLAMACJA

VI. WYMIANA

VII. ODSTĄPIENIE OD UMOWY (ZWROT PRODUKTU)

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWEI. INFORMACJE OGÓLNE:

1. Sklep

a) Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie sklepu internetowego niespodziewajka.com pod adresem www.niespodziewajka.com jest firma Niespodziewajka Joanna Tatarska, wpisana do CEIDG pod numerem NIP: 5213424287 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 125/127 lok.118 (dalej zwany „Sklepem”).

b) Adres korespondencyjny i biuro: 02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 125/127 p. 118 Dane kontaktowe: biuro@niespodziewajka.com tel. 736858005

(dalej zwany „Sklepem”).

c) Sklep prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem strony internetowej www.niespodziewajka.com. Zamówienia w Sklepie można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

d) Klientem Sklepu może być osoba fizyczna posiadająca pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawne, zdolne do zaciągania zobowiązań we własnym imieniu i na własny rachunek.

2. Zamówienia w Sklepie

a) Do dokonywania zakupów w Sklepie konieczne jest posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej.

b) W celu dokonania zakupu w Sklepie nie jest wymagane założenie konta, natomiast niezbędne dla prawidłowego przebiegu realizacji zamówienia jest podanie podstawowych danych, w tym danych osobowych i kontaktowych, umożliwiających kontakt i wysyłkę produktu.

c) Zamówienia od Klientów są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej niespodziewajka.com. Potwierdzenie złożenia zamówienia przez Klienta stanowi informacja zwrotna zawierającą unikalny numer zamówienia, wysłana za pośrednictwem poczty e-mail na adres e-mail Klienta podany przy składaniu zamówienia. E-mail zwrotny z numerem zamówienia jest również gwarancją, że zamówienie zostało złożone prawidłowo i dotarło do Sklepu.

d) Klient składając zamówienie określa rodzaj, fason, model i/lub kolorystykę (wzór) zamawianego produktu.

e) W przypadku produktów personalizowanych Klient wpisuje dane do personalizacji w komentarzu do zamówienia lub w oddzielnym e-mailu.
Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy/pomyłki/literówki umieszczone w danych do personalizacji przez Klienta i nie są one podstawą do reklamacji.

f) Klient zostaje powiadomiony o przyjęciu lub odmowie przyjęcia zamówienia do realizacji na adres e-mail wskazany w zamówieniu. W przypadku odmowy przyjęcia zamówienia do realizacji Sklep informuje o tym fakcie Klienta drogą mailową i zwraca mu całą otrzymaną od niego należność, jeżeli wybrał formę przedpłaty.

g) Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura (tylko na życzenie Klienta). Dokument sprzedaży (paragon albo faktura) wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie produkty wybrane do zamówienia są skompletowane i przygotowane do wysyłki.

h) Klient ma możliwość wprowadzenia zmian w zamówieniu do momentu wystawienia paragonu albo faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest wyłącznie poprzez kontakt ze Sklepem pod adresem: biuro@niespodziewajka.com Do skuteczności cofnięcia lub zmiany zamówienia konieczne jest wyraźne potwierdzenie cofnięcia lub zmiany przez Sklep, co będzie miało miejsce wyłącznie w przypadku otrzymania przez Klienta e-maila z wyraźnym życzeniem do cofnięcia lub zmiany zamówienia.

3. Dostępność produktów

a) W przypadku niedostępności części produktów objętych zamówieniem Klient jest niezwłocznie informowany o tym fakcie drogą mailową lub telefoniczną i podejmuje decyzję o sposobie realizacji zamówienia tylko częściowej realizacji albo anulowania całości zamówienia.

b) W przypadku, gdy produkt jest niedostępny lub jest to jedyna pozycja w zamówieniu, Sklep niezwłocznie informuje o tym fakcie Klienta drogą mailową. Sklep w takim wypadku ma możliwość zaproponowania Klientowi spełnienia świadczenia poprzez przesłanie innego produktu odpowiadającego pod względem jakości, przeznaczenia i ceny pierwotnie zamówionemu produktowi, o czym Klient zostanie poinformowany osobnym e-mailem z jednoczesną informacją o jego prawie do nieprzyjęcia tego świadczenia, w którym to przypadku nie dochodzi do zawarcia nowej umowy.

c) Jeśli Klient zdecyduje o anulowaniu zamówienia (pkt 12 powyżej) albo o nieprzyjęciu świadczenia (pkt 13 powyżej), Sklep zwraca Klientowi całą uiszczoną wcześniej należność niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni .

4. Dane osobowe

a) Dane osobowe Klientów podawane podczas rejestracji w Sklepie, podczas dokonywania zamówienia lub przy zapisach do newslettera są przetwarzane przez Sklep wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz usługi newslettera oraz mogą być przetwarzane w celach marketingowych, o ile Klient wyrazi na to zgodę przy składaniu zamówienia lub w ustawieniach na swoim Koncie klienta. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na cele marketingowe jest dobrowolne i nie stanowi warunku realizacji zamówienia w Sklepie.

b) Dane osobowe przekazywane przez klientów są przetwarzane przez sklep działający, jako Administrator Danych Osobowych, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926).

c) Dane osobowe klienta pozyskiwane za pośrednictwem Strony Internetowej są przeznaczone do użytku wewnętrznego firmy Niespodziewajka. Klienci mają prawo wglądu i wnoszenia poprawek do ich danych osobowych oraz do wyrażenia sprzeciwu, co do ich przetwarzana, jak również mają prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania w ogóle, co jednak wiązać się może z niemożliwością realizacji złożonego zamówienia.

d) Klient może wyrazić osobną zgodę na otrzymywanie od Sklepu oraz podmiotów współpracujących ze Sklepem na podany adres e-mail lub za pośrednictwem wiadomości sms na wskazany numer telefonu informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204 z późn. zmianami). Zgoda ta może być w każdym czasie wycofana.

e) Klient może wyrazić osobną zgodę na kontakt telefoniczny ze strony Sklepu na wskazany numer telefonu w celach marketingowych, również przy wykorzystaniu systemów automatycznych, w tym w celu przekazaniu informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz.U. z 2013 r. poz. 1422 ze zm.). Zgoda ta może być w każdym czasie wycofana.

II. CENY PRODUKTÓW

1. Wszystkie ceny produktów podawane są w złotych polskich, zawierają podatek od produktów i usług (VAT).

2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych produktów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian, zgodnie z niniejszym Regulaminem lub regulaminami danej promocji. Wprowadzone zmiany nie mogą wpływać na skuteczność oraz sposób wykonania złożonych wcześniej zamówień.

3. Sklep niespodziewajka.com zastrzega sobie prawo do organizowania ograniczonych w czasie promocji na produkty. Zasady promocji, w tym sposoby dostawy produktu, sposoby płatności oraz ceny oferowanych produktów obowiązują do terminu obowiązywania danej akcji promocyjnej, odwołania akcji promocyjnej lub do wyczerpania zapasu promocyjnych produktów.

III. FORMY PŁATNOŚCI

1. Sposoby płatności za zamówienia w sklepie www.niespodziewajka.com

a) przelewy internetowe (płatności online) - obsługiwane są poprzez Przelewy24 (PayPro SA, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, www.przelewy24.pl)

b) klasyczna wpłata na konto - wpłaty należy dokonywać na rachunek mBank 26 1140 2004 0000 3202 7571 8417 Niespodziewajka Joanna Tatarska, Al. Jerozolimskie 125/127 lok. 118, 02-017 Warszawa (w tytule przelewu należy podać numer zamówienia)

3) płatność przy odbiorze - zapłata za całość zamówienia kurierowi przy odbiorze paczki (przesyłka pobraniowa)

4) płatność gotówką przy odbiorze zamówienia w Biurze (po potwierdzeniu przez Sklep zrealizowania zamówienia):

Niespodziewajka

Al. Jerozolimskie 125/127 p. 118 1 piętro

02-017 Warszawa

Plac Zawiszy

Godziny otwarcia Biura:

poniedziałek-piątek 10:30-17:00

IV. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA I DOSTAWA

1. Czas realizacji

a) Przy każdym produkcie podany jest jego przewidywany czas realizacji.

b) Sklep dokłada wszelkich starań, aby podany czas realizacji zgodny był z faktycznym czasem realizacji zamówienia.

c) Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty za złożone zamówienie (chyba że wybrano płatność za pobraniem) do momentu wysłania zamówienia do klienta.

d) Zamówienie na produkty o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

2. Wysyłka

a) koszty przesyłki zakupionych produktów ponosi Klient, o kosztach tych Klient zostaje poinformowany przed akceptacją składanego zamówienia.

b) Wysyłka zamówień realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej wybranej przez Sklep.

c) w przypadku niedostepności określonej formy wysylki sklep zastrzega sobie wybranie innej, najdogodniejszej formy, mieszczącej się w cenie wysyłki wybranej przez Klienta.

3. Dostawa

a) Domyślnie za adres dostawy przyjmuje się adres dostawy wskazany przez Klienta podczas rejestracji w Sklepie.

b) Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie produktu lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

c) W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem tradycyjnym, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

d) Zamówienia wysyłane są tylko w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

V. REKLAMACJA

1. Reklamacja

a) Klientowi, będącemu konsumentem, przysługuje prawo do złożenia reklamacji zgodnie z Ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz.U. z 2014 r. poz. 121) a, w przypadku osób/podmiotów nie będących konsumentami, zgłoszenia roszczeń z tytułu rękojmi na podstawie ustawy Kodeks Cywilny. Czas realizacji reklamacji to 14 dni.

b) Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od chwili jej wydania. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady. Jeżeli Klient jest konsumentem, bieg terminu przedawnienia nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym.

c) Klientowi przysługuje możliwość złożenia reklamacji w innej formie niż formularz reklamacyjny. Zachowanie formy formularza reklamacyjnego jest jednak wskazane i ułatwi proces reklamacji. W przypadku reklamacji Klient powinien odesłać produkt na adres:

Niespodziewajka

Al. Jerozolimskie 125/127 p. 118

02-017 Warszawa.

d) W przypadku uznania reklamacji, produkt uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy zgodnie z żądaniem Klienta, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów produktu) albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez sprzedawcę, Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub, za zgodą Klienta zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie produkty do wyboru.

e) Nie stanowią podstawy niezgodności produktu z umową różnice w wyglądzie produktów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie www.niespodziewajka.com, które to różnice wynikają z innych ustawień (parametrów) monitora/ekranu Klienta, oraz innych urządzeń peryferyjnych komputera Klienta służących do zapoznania się z ofertą Sklepu, w szczególności różnice w barwach i odcieniach.

f) Reklamacji nie podlegają:

- uszkodzenia mechaniczne (podarcia, obtarcia, obicia itp.) powstałe z przyczyn innych niż wada tkwiąca w produkcie,

- uszkodzenia wynikłe z niedopasowania modelu do budowy ciała,

- uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego użytkowania i konserwacji produktu,

- uszkodzenia wynikłe z normalnego zużywania się produktu,

- uszkodzenie wynikłe z powodu używania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem,

- zastrzeżenia w zakresie wygody produktu, chyba że wynikają z cech produktu, o których istnieniu Sklep zapewniał,

- odbarwienia spowodowane z niewłaściwym użytkowaniem i konserwacją produktu,

- błędy wynikające ze złego wpisania przez Klienta danych do personalizacji produktu.

g) Pytania dotyczące reklamacji prosimy kierować na adres e-mail: biuro@niespodziewajka.com
h) Wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą na podstawie protokołu spisanego w obecności kuriera doręczającego, zatem prosimy o uważne obejrzenie przesyłki w obecności tychże osób.

2. Gwarancja

a) W przypadku, gdy produkt oferowany w Sklepie objęty jest gwarancją producenta, okres obowiązywania gwarancji i jej warunki określa dokument gwarancyjny, który jest doręczany Klientowi wraz z produktem.

b) Klient może, według swojego wyboru, skorzystać z uprawnień gwarancyjnych (zgłaszając je producentowi lub dystrybutorowi zgodnie ze wskazaniami dokumentu gwarancyjnego) albo z uprawnień wskazanych powyżej w niniejszym Regulaminie.

VI. WYMIANA

1. Sklep umożliwia Klientom wymianę zakupionego produktu, jeżeli Klient po otrzymaniu produktu zgodnego ze złożonym przez niego zamówieniem i odpowiadającego treści zawartej umowy (produkt pełnowartościowy) stwierdzi, iż produkt nie odpowiada Klientowi. W takiej sytuacji Klient ma prawo wymienić zakupiony produkt na inny (ten sam produkt w innym rozmiarze lub inny model), ale zobowiązany będzie do poniesienia kosztów wysyłki wymienionego produktu. Koszt ten zostanie określony w formularzu wymiany.

a) wyjątek stanowią produkty personalizowane określone w punkcie 3 b).

2. Zgłoszenie chęci wymiany produktu następuje poprzez oświadczenie złożone na piśmie lub za pośrednictwem oświadczenia wysłanego na adres e-mail biuro@niespodziewajka.com oraz odesłanie produktu na adres

Niespodziewajka

Al. Jerozolimskie 125/127 p. 118

02-017 Warszawa,

które musi nastąpić do 30 dni od otrzymania produktu. Złożenie oświadczenia dotyczącego wymiany produktu po tym terminie uznaje się za nieskuteczne.

3. Prawo wymiany dotyczy tylko:

a) produktu lub produktów będących w nienaruszonym stanie, wyłącznie w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (tzn. produkt nie może nosić śladów eksploatacji, musi zawierać wszystkie elementy, z którymi został dostarczony, przy czym dla realizacji prawa wymiany produktu opakowanie jest integralną częścią produktu).

b) produktu nie spersonalizowanego z nadrukiem zamówionym przez Klienta lub nadrukiem zawierającym personalizację (imię, zdjęcie, datę, miesiąc lub rok czy specjalny kolor nadruku), chyba że wymiana spowodowana jest widoczną wadą fizyczną tego produktu. Za potwierdzenie wad fizycznych uznaje się dowód w postaci zdjęcia/zdjęć produktu przekazanych sklepowi za pośrednictwem e-maila biuro@niespodziewajka.com wraz z potwierdzeniem otrzymania e-maila przez Sklep.

4. W przypadku stwierdzenia, że produkt lub produkty były eksploatowane, Sklep może nie uwzględnić wniosku o wymianę i odesłać produkt lub produkty klientowi na jego koszt.

5. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem na koszt Sklepu.

6. Pytania dotyczące wymiany prosimy kierować na adres e-mail: biuro@niespodziewajka.com wraz z numerem zamówienia, którego dotyczy chęć wymiany.

VII. ODSTĄPIENIE OD UMOWY (ZWROT PRODUKTU)

1. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 - dalej jako ustawa), Klient, będący konsumentem, ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Klient powinien dokonać zwrotu produktu w stanie niezmienionym na adres:

Niespodziewajka

Al. Jerozolimskie 125/127 p. 118 1 piętro

02-017 Warszawa

2. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w następujących wypadkach:

a) gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

b) gdy przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

c) gdy przedmiotem świadczenia są produkty personalizowane z nadrukiem zamówionym przez Klienta lub nadrukiem zawierającym personalizację (imię, zdjęcie, datę, miesiąc lub rok czy kolor nadruku), chyba że zwrot spowodowany jest widoczną wadą fizyczną tego produktu. Za potwierdzenie wad fizycznych uznaje się dowód w postaci zdjęcia/zdjęć produktu przekazanych sklepowi za pośrednictwem e-maila biuro@niespodziewajka.com wraz z potwierdzeniem otrzymania e-maila przez Sklep.

e) gdy przedmiotem świadczenia są dokumenty/pliki elektroniczne

3. Zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy następuje poprzez oświadczenie, które musi nastąpić do 14 dni od otrzymania przesyłki przy czym, do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres biuro@niespodziewajka.com wraz z numerem zamówienia, którego dotyczy chęć odstąpienia od umowy.

4. Klient może pobrać oświadczenie o odstąpieniu od umowy także ze strony Sklepu.

5. Sklep dokonuje zwrotu płatności na konto bankowe podane przez Klienta w Oświadczeniu odstąpienia od umowy. Płatność tytułem zwrotu za produkt zostanie dokonana do 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, to Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

6. Wykonując prawo odstąpienia Klient zobowiązany jest odesłać zakupiony produkt na własny koszt na adres:

Niespodziewajka

Al. Jerozolimskie 125/127 p. 118

02-017 Warszawa

Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania zakupionej rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

7. Klient ma obowiązek zwrócić rzecz lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy.

8. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

9. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

10. Pytania oraz powiadomienia dotyczące zwrotu prosimy kierować na adres e-mail: biuro@niespodziewajka.com

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Minimalne wymagania techniczne niezbędne do korzystania z systemu teleinformatycznego Sklepu to: np. komputer lub urządzenie mobilne z systemem co najmniej Windows XP i przeglądarką internetową co najmniej IE 7.x, Firefox, Opera, Safari, Chrome.

2. Zakazane jest dostarczanie przez Klientów lub użytkowników Sklepu jakichkolwiek treści o charakterze bezprawnym.

3. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Sklepem. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką paragonu lub faktury, a także przez udostępnienie treści niniejszego Regulaminu, warunków zakupu w Sklepie oraz przesłania, drogą e-mail, tych warunków po złożeniu zamówienia.

4. Sklep niespodziewajka.com nie przyjmuje żadnych przesyłek wysyłanych na jego koszt, chyba że zostało to wcześniej ustalone pomiędzy Klientem i konsultantem Sklepu za pośrednictwem poczty e-mail.

5. W przypadku Klientów nie będących konsumentami w rozumieniu przepisów prawa, sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy zawartej ze Sklepem jest sąd właściwy dla miejsca siedziby Firmy, będacej wlaścicielem Sklepu.

6. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie właściwe przepisy prawa, w tym ustawy Kodeks Cywilny oraz ustawy o prawach konsumenta.

7. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 07.01.2017 r.

8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty powiadomienia Klientów o zmianie przez opublikowania ich na stronie www.niespodziewajka.com w sposób zapewniający możliwość klientów do zapoznania się z takimi zmianami. Wprowadzone zmiany nie mogą wpływać na skuteczność oraz sposób wykonania złożonych wcześniej zamówień.

Poprzednia wersja regulaminu obowiązująca do 07.01.2017: Regulamin_do_07012017

Szybki kontakt

biuro@niespodziewajka.com
tel. 736 858 005
pon-pt 10:30-17:00

O NAS
Sklep Niespodziewajka powstał by pomagać Wam tworzyć indywidualne prezenty od serca.
Pomysł powstał już w 2010 roku, a od stycznia 2015 roku można było zrobić zakupy w naszym sklepie niespodziewajka.com
Cały czas staramy się poszerzać nasza ofertę o nowe produkty i techniki nadruku.

CO ROBIMY?

Realizujemy zlecenia na znakowanie odzieży, koszulki firmowe z logo i produkty z własnym nadrukiem, tworzymy też projekty na zamówienie.
Zamówisz u nas różne personalizowane gadżety: kubek ze zdjęciem, breloczek "Kochanie zwolnij poszalejemy w łóżku", prezent dla Cioci w przedszkolu i pani w żłobku, śmieszną koszulkę dla męża i wiele innych.

ODBIÓR OSOBISTY
Zamówiony prezent możesz odebrać w naszym biurze w Warszawie przy Placu Zawiszy,
ale upewnij się, że produkt już na Ciebie czeka (wysyłamy maila, kiedy jest gotowy do odbioru).

Potrzebujesz prezentu "na wczoraj"? Koleżanka odchodzi na emeryturę? Chłopak ma urodziny?
Zadzwoń 736 858 005 lub napisz na biuro@niespodziewajka.com
jeśli będziemy w stanie, na pewno pomożemy  :)

Użytkownik Allegro
0.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Pozytywne
0
0
Negatywne
0
0
Zgodność przedmiotu z opisem
Kontakt ze Sprzedającym
Koszt wysyłki
Niespodziewajka korzysta z plików cookies  w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Zapisz